background

Promocja sprzedażowa Hitachi Vantara.
Zestawy macierzy dla rynku SMB w super niskiej cenie

Słowo „średni” zawsze wydaje się kojarzyć się z kompromisem: ugoda, ustępstwa, kompromisowe stanowisko. Nic więc dziwnego, że pamięć masowa średniej klasy często zmusza firmy do wyboru pomiędzy pojemnością, funkcjami i ceną. Niestety, jeśli chodzi o osiąganie celów biznesowych, poświęcenie jednego aspektu na rzecz dwóch pozostałych zwyczajnie nie wystarcza.

Dziś taki kompromis to już przeszłość. Zdefiniowaliśmy na nowo pamięć masową klasy średniej dzięki nowej platformie Hitachi Virtual Storage Platform (VSP) E1090. Pierwszą rzeczą, którą zmieniliśmy w definicji klasy średniej jest pojęcie kompromisu. VSP E1090 zapewnia imponującą pojemność, najlepszą w swojej klasie wydajność oraz możliwości i odporność klasy korporacyjnej, a także łatwość obsługi i odpowiedni pułap cenowy – wszystko, czego potrzebujesz, aby dostosować IT do zmieniających się celów biznesowych.

Solidny Fundament

VSP E1090 jest bezpośrednim potomkiem systemów korporacyjnych Hitachi, które wyznaczają złoty standard niezawodności, i obejmuje taką samą gwarancję 100% dostępności danych, jaką można znaleźć w całym portfolio pamięci masowych Hitachi. VSP E1090 korzysta również z tego samego sprawdzonego systemu operacyjnego i narzędzi do zarządzania, zapewniając spójną funkcjonalność i wydajną administrację.

Zabezpieczenie pamięci masowej na przyszłość

Hitachi Modern Storage Assurance obsługuje teraz użytkowników średniej klasy pamięci masowych z serii VSP E. Dzięki Modern Storage Assurance Twoja firma jest przygotowana na przyszłe technologie, nawet jeśli spełnia obecne potrzeby w zakresie pamięci masowej. Dzieje się tak, ponieważ Modern Storage Assurance tworzy kolejną aktualizację do architektury pamięci masowej przyszłej generacji już przy pierwszym zakupie. Oznacza to, że decyzja o kolejnym uaktualnieniu będzie podyktowana wyłącznie potrzebami Twojej firmy i nie będzie opóźniana przez konkurowanie z
innymi priorytetami w zakresie wydatków.

To bezpieczeństwo finansowe doskonale łączy się z praktycznym podejściem data-in-place firmy Hitachi – migracji bez zakłóceń. Gdy nadejdzie czas przejścia na technologię pamięci masowej nowej generacji, z Hitachi nie będzie żadnych przestojów, a dostęp do danych będzie możliwy przez cały czas. Modern Storage Assurance obejmuje wszystkie komponenty w parach węzłów, w tym zarówno kontroler, jak i obudowę. Te dodatki zapewniają, że będziesz w stanie w pełni wykorzystać najnowsze możliwości węzła kontrolera bez niespodziewanych kosztów. Co więcej, będziesz mógł nadal korzystać z istniejących dysków, przedłużając żywotność tych inwestycji i zwiększając trwałość infrastruktury IT.

Dzięki możliwości skalowania wirtualnej pamięci masowej seria VSP E obsługuje klastry do 65 urządzeń ze 130 kontrolerami i 260 procesorami. To 4160 rdzeni! Dzięki potędze Hitachi Ops Center możesz połączyć swoje systemy z serii VSP E w pojedynczy system wirtualny na hostach, zapewniając sfederowane zarządzanie, ochronę danych i automatyzację w całym klastrze w celu uproszczenia infrastruktury.

Optymalizacja wydajności pamięci masowej

VSP E1090 zapewnia adaptacyjną technologię redukcji danych wywodzącą się z systemu operacyjnego Hitachi Storage Virtualization. Po raz pierwszy w serii VSP E, wspomagana sprzętowo technologia oferuje ulepszoną redukcję danych, dzięki której zmniejsza liczbę dysków, gwarantuje większą pojemność użytkową i zapewnia poprawę przepustowości adaptacyjnej redukcji danych nawet o 82% w porównaniu z istniejącą serią VSP E. Technologia ta obsługuje wybieraną kompresję i deduplikację w trybie inline, które można ustawić na poziomie objętości, umożliwiając optymalizację systemu pod kątem określonych umów dotyczących poziomu usług (SLA) i potrzeb w zakresie pojemności.

Krótko mówiąc, Twoja organizacja będzie przechowywać więcej przy mniejszej ilości pamięci masowej, co znacząco wpływa na zdolność do poprawy wykorzystania pamięci masowej, zmniejszenia zużycia pamięci masowej i kontrolowania kosztów.

Łatwe w instalacji, użytkowaniu i zarządzaniu.

Jeśli pierwszą rzeczą, która przychodzi Ci na myśl, gdy słyszysz „klasa korporacyjna”, jest złożoność, warto rozważyć VSP E1090. I chociaż VSP E1090 zawiera mnóstwo funkcji korporacyjnych, żadna z nich nie będzie Ci przeszkadzać. Są tam, kiedy ich potrzebujesz, ale nie przeszkadzają, jeśli nie są potrzebne.

Kluczem do łatwości użytkowania i prostoty VSP E1090 jest zarządzanie pamięcią masową. Właśnie tam do gry wkracza Hitachi Ops Center. Ten pakiet produktów obejmuje wbudowane zarządzanie, które pomaga w przygotowaniu systemu od momentu dostarczenia do uruchomienia i rozpoczęcia użytkowania w ciągu zaledwie 30 minut. Dzięki Hitachi Ops Center zyskujesz:

  • Elastyczne zarządzanie pamięcią masową. Wykorzystaj wbudowane zarządzanie VSP, aby szybko skonfigurować i udostępnić macierze średniotonowe VSP oraz możliwość wykorzystania pełnego pakietu Hitachi Ops Center dla bardziej zaawansowanej kontroli.
  • Zaawansowane AIOP. Uzyskaj dostęp do rozbudowanego monitoringu telemetrycznego, analiz i rozwiązywania problemów zarówno w przypadku lokalnych zasobów VSP, jak i w chmurze. Ten zestaw narzędzi umożliwia bezproblemowe sprostanie nieoczekiwanym, nowym wymaganiom. Hitachi Ops Center jest gotowe na Google Anthos, zapewniając wsparcie potrzebne dla aplikacji natywnych dla chmury nowej generacji.
  • Automatyzacja Infrastruktury. Usprawnij dostarczanie zasobów pamięci masowej dzięki Hitachi Ops Center Automator za pośrednictwem samoobsługowego katalogu gotowych szablonów. Obszerny katalog zapewnia konfigurowalne przepływy pracy, takie jak inteligentne wdrożenie i nieprzerwana migracja, które minimalizują manualne czynności i poprawiają ogólną wydajność nawet o 70%, uwalniając czas personelu IT na inne istotne działania.
  • Nowoczesne Cyberbezpieczeństwo. Chroń najważniejsze zasoby danych za pomocą zaawansowanego minimalizowania skutków oprogramowania ransomware. Hitachi Ops Center Protector organizuje replikację między chmurami lokalnymi, systemem near cloud i chmurami publicznymi, aby zapewnić kopie zapasowe danych na poziomie bloków. Niezmienne kopie danych są przechowywane przez okres określony przez użytkownika, podczas którego nie mogą wystąpić żadne modyfikacje ani usunięcia.

Ops Center Protector pomaga zmniejszyć powierzchnię ataku, tworząc tylko minimalne migawki wymagane do ochrony ważnych danych. W razie potrzeby dane można przywrócić w ciągu kilku minut, nie dni czy tygodni, aby Twoja firma mogła się rozwijać bez ciągłej kontroli. Dodatkowe opcje mogą całkowicie ukryć wolumin lub sprawić, że będzie wyglądał na pusty. Aby chronić się przed zagrożeniami wewnętrznymi, wyłudzeniami lub błędami przetwarzania, żaden poziom dostępu użytkownika nie może zmienić „zablokowanych” danych ani czasu przechowywania.

Funkcje korporacyjne dla każdego

Cała seria Hitachi VSP E oferuje możliwości pamięci masowej klasy korporacyjnej dla każdego, a nowy VSP E1090 jest najczystszym wyrazem tej misji. VSP E1090 obsługuje większe konfiguracje i szeroką konsolidację dla każdej firmy, która potrzebuje funkcji korporacyjnych, ale nie na skalę korporacyjną, aby osiągnąć długoterminowe cele biznesowe.

Twoja firma ewoluuje, aby każdego dnia coraz bardziej korzystać z danych. To, czego potrzebujesz dzisiaj od swojej pamięci masowej, jest inne niż było wczoraj, a cele biznesowe jutra będą stawiać jeszcze większe wymagania. Wdrożenie odpowiedniej pamięci masowej teraz zapewnia dostosowanie architektury danych do wszelkich wymagań — i możliwości — na przyszłość.