background

Promocja Low Touch dystrybutor VSP E590

Odkryj pełny potencjał swoich danych dzięki Virtual Storage Platform One, nowoczesnemu, kompleksowemu rozwiązaniu, które zasila infrastrukturę, dane i aplikacje bez ograniczeń. W obliczu bezprecedensowych wyzwań związanych z zarządzaniem danymi, wynikających z rozprzestrzeniania się generatywnej sztucznej inteligencji, technologii chmurowych i wykładniczego wzrostu ilości danych, firma Hitachi Vantara wychodzi naprzeciw tym zmianom ogłaszając wprowadzenie Hitachi Virtual Storage Platform One.

Wyniki niedawnej oceny dojrzałości zarządzania danymi przeprowadzonej przez TDWI (DMMA) wykazały, że choć 71% ekspertów IT zgadza się, że ich organizacja ceni dane, tylko 19% twierdzi, że istnieje silna strategia zarządzania danymi. Sytuację komplikuje wzrost cyberataków, które powodują, że liderzy biznesowi są coraz bardziej zaniepokojeni kwestiami bezpieczeństwa danych. Niedawne badanie wykazało, że 68% liderów IT obawia się, czy infrastruktura danych ich organizacji jest wystarczająco chroniona.

Platforma chmury hybrydowej ma na celu zrewolucjonizowanie sposobu, w jaki organizacje zarządzają i wykorzystują swoje dane w szybko zmieniającym się krajobrazie technologicznym.

Dowiedz się więcej o Hitachi Vantara Virtual Storage Platform One

Produkty Virtual Storage Platform One, obejmują;

  • Virtual Storage Platform One SDS Block
  • Virtual Storage Platform One SDS Cloud
  • Virtual Storage Platform One File

Virtual Storage Platform One upraszcza infrastrukturę dla aplikacji krytycznych dla działalności biznesu. Koncentruje się na dostępności danych oraz zapewnieniu wysokiej odporności i niezawodności danych, w tym na łagodzeniu ryzyk, takich jak przestoje, straty w produktywności i zagrożenia bezpieczeństwa.

„Virtual Storage Platform One jest przełomowa w kontekście przechowywania danych, ponieważ integruje dane i zapewnia elastyczność, niezależnie od tego, czy dane znajdują się w środowisku lokalnym, chmurowym czy definiowanym programowo,” ocenia Octavian Tanase, dyrektor ds. produktów w Hitachi Vantara.

Virtual Storage Platform One radzi sobie z wyzwaniami nowoczesnego zarządzania danymi, eliminując ograniczenia związane z silosami danych i umożliwiając każdemu fragmentowi informacji współpracę oraz elastyczne skalowanie w górę lub w dół, co pozwala na rozwój danych w środowisku, które priorytetowo traktuje efektywność i szybkość.

Dodatkowo, Virtual Storage Platform One SDS Cloud jest dostępny w AWS Marketplace, cyfrowym katalogu zawierającym tysiące ofert oprogramowania od niezależnych dostawców, co ułatwia znajdowanie, testowanie, kupowanie i wdrażanie oprogramowania działającego na Amazon Web Services (AWS). Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą bezproblemowo integrować i korzystać z nowoczesnych rozwiązań do zarządzania danymi firmy Hitachi Vantara w środowisku AWS.

 

Nowa Era Zarządzania Danymi

W sercu Virtual Storage Platform One leży zintegrowany ekosystem danych, który bezproblemowo integruje przechowywanie danych blokowych i plikowych, eliminując silosy danych i fragmentację.

Napędzany przez Hitachi Storage Virtualization Operating System (SVOS), Virtual Storage Platform One zapewnia, że każda informacja jest zbierana, zintegrowana i dostępna z dowolnego urządzenia lub lokalizacji, co ułatwia dostęp, przeglądanie i wykorzystanie danych w działalności biznesowej.

One Hybrid Cloud Data Platform wyróżnia się na tle konkurencji kluczowymi elementami, które redefiniują krajobraz zarządzania danymi:

Jedna płaszczyzna danych
Rozszerzenie naszego portfolio przechowywania danych na chmurę publiczną dzięki Virtual Storage Platform One SDS Cloud, działającemu natywnie na AWS.

Prostota
Automatyzacja Virtual Storage Platform One SDS Block i Cloud za pomocą playbooków Ansible dostępnych na GitHub od momentu premiery.

Przejrzystość
Użytkownicy końcowi zyskują wgląd w całe swoje portfolio na jednym pulpicie dzięki Hitachi Ops Center Clear Sight.

Przyspieszone przechowywanie plików
Uproszczona i przyspieszona platforma Virtual Storage Platform One File oznacza, że zarządzanie nieustrukturyzowanymi danymi staje się prostsze. Teraz z gwarantowaną 100% dostępnością danych.

 

Wspieraj innowacje i rozwój dzięki przygotowanej na przyszłość platformie danych, która wykorzystuje pełny potencjał Twoich danych.

 

Dodatkowe produkty Virtual Storage Platform One będą dostępne jeszcze w tym roku.

Zapraszam do kontaktu

Marcin Długosz
Hitachi Vantara I business development manager
+48 601 227 488
marcin.dlugosz@s4e.pl
Jestem aktywny na Linkedin
https://www.linkedin.com/in/marcin-dlugosz/