background

Promocja sprzedażowa Hitachi Vantara.
Zestawy macierzy dla rynku SMB w super niskiej cenie

Twój partner w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Z produktami z serii Hitachi Vantara VSP masz wszystko, czego potrzebujesz w organizacji, aby zredukować zużycie energii elektrycznej i ślad węglowy, oszczędzać pieniądze i tworzyć unikatowe, konkurencyjne rozwiązania brzegowe na rynku. Nasza innowacyjna technologia zapewnia odpowiednią skalę, prędkość i wpływ, dzięki którym możesz osiągać cele w zakresie zrównoważonego rozwoju. W Hitachi Vantara zajmujemy się innowacjami technologicznymi. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy wnieść nasze doświadczenie w zakresie technologii przyjaznej środowisku, aby pomóc Państwu w budowaniu zrównoważonej przyszłości. Oto siedem sposobów, w jakie Hitachi Vantara może pomóc w redukcji zużycia energii oraz zmniejszeniu śladu węglowego w organizacji – bez kompromisów.

Wybór certyfikowanej i przyjaznej dla środowiska infrastruktury.

Jesteśmy jedynym dostawcą pamięci masowej z certyfikatem Carbon Footprint of Products (CFP) przyznawanym przez CFP Japan – seria VSP ma wyjątkową pozycję, aby zmniejszyć ślad węglowy firmy i zapewnić oszczędności. Firma Hitachi Vantara niedawno ogłosiła efekty programu dekarbonizacji w centrum danych dla swoich produktów Virtual Storage Platform, w tym nasz ośmioletni certyfikat CFP w całym portfolio pamięci masowej Hitachi Vantara. Ta certyfikacja odzwierciedla emisję ekwiwalentu CO2 dla gazów cieplarnianych z całego cyklu życia produktu – od pozyskania surowców poprzez transport produktu aż po jego utylizację i recykling. Poza certyfikatem CFP należy zaznaczyć, że nasze platformy pamięci masowej są wytwarzane w Japonii, w przeciwieństwie do innych dostawców, którzy produkują urządzenia w krajach o wyższym poziomie emisji CO2. W jednym z ostatnich studiów przypadku firma z siedzibą w Niemczech zmniejszyła swój ślad węglowy dzięki wykorzystaniu świadomego ekologicznie cyklu życia systemów Hitachi Vantara.

Opatentowaliśmy technologię w naszych matrycach, aby zmniejszyć zużycie energii i obniżyć emisję CO2 nawet o 96%

foto

Inwestycje w innowacyjne technologie napędzające dekarbonizację.

W Hitachi Vantara nie rzucamy słów na wiatr. Poprzez innowacje technologiczne wprowadzone w ciągu ostatnich ośmiu lat udowodniliśmy redukcję śladu węglowego na TB pamięci na rok o 85% w Japonii. W rezultacie produkty Hitachi Vantara VSP są opracowywane i certyfikowane zgodnie z normą CFP (Carbon Footprint of Products). Ponieważ jesteśmy jedynym dostawcą z tym certyfikatem, organizacje, które przyjmą najnowsze rozwiązania z serii VSP, zyskają najwyższe pozycje w branży. Rozwiązania pamięci masowej Hitachi Vantara z certyfikacją CFP spełniają cele odpowiedzialności społecznej, obniżają koszty utrzymania i wspierają przewagę konkurencyjną.

Hitachi to jedyny dostawca rozwiązań pamięci masowej z certyfikatem CFP

Zarządzanie reakcją łańcuchową wzrostu ilości danych.

Nasz system Storage Virtualization Operating System (SVOS) może pomóc w redukcji emisji CO2 przy pomocy innowacji, takich jak poprawiona technologia redukcji ilości danych. Rozwiązanie pomaga w usuwaniu duplikatów i kompresowaniu danych, dzięki czemu klienci mogą przechowywać więcej danych użytkowników w zakupionej pamięci. Produkty Hitachi Virtual Storage Platform (VSP) 5000 oraz VSP E zapewniają organizacji gwarantowaną pojemność z efektywnością 4:1 dla redukowanych formatów danych przy zakupie pojemności efektywnej. Współczynnik pojemności efektywnej 4:1 ma zastosowanie do technologii porównywania i deduplikacji, które zostały zoptymalizowane w systemie Hitachi Storage Virtualization Operating System RF (SVOS RF), aby zapewniać efektywność i wydajność. System SVOS może również zapewnić bezproblemową wymianę kontrolera pamięci masowej na systemy nowej generacji bez konieczności przeprowadzania migracji danych, co pozwala organizacjom uniknąć czasochłonnych projektów z migracją – z możliwością zastąpienia nawet siedmiu starszych systemów pamięci masowej. W końcu rozwiązania Hitachi Vantara obsługują różne typy nośników, np. nośniki Flash NVMe i SAS. Niektóre produkty konkurencji korzystają tylko z nośników NVMe – które cechują się wyższym poborem mocy w porównaniu do nośników SAS – ale Hitachi Vantara oferuje obie opcje, otwierając możliwości dla redukcji emisji CO2 bez kompromisów w zakresie wydajności.

Pierwszy produkt pamięci masowej w branży z certyfikacją w zakresie śladu węglowego (VSP)

Recykling i ponowne wykorzystanie.

Firma Hitachi Vantara wykorzystuje podejście do projektowania oparte na wiecznej trwałości, aby wydłużyć cykl życia naszych systemów w całym łańcuchu wartości, rozciągając cykl życia systemu do 10 lat i zmniejszając potrzebę wymiany całego systemu lub transportu do centrum recyklingu co trzy do pięciu lat. Produkty i poszczególne komponenty systemów pamięci masowej Hitachi Vantara są również poddawane recyklingowi w końcowej fazie cyklu życia produktu. Na przykład w naszym centrum dystrybucyjnym w regionie EMEA (EBC) proces recyklingu systemów obliczeniowych, sieciowych i pamięci masowej został zoptymalizowany w takim stopniu, że mniej niż 0,02% materiałów trafia na wysypisko. Pozostałe surowce są wykorzystywane w branży elektronicznej do tworzenia nowych produktów.

99,98% naszych systemów jest wykorzystywanych ponownie

Współpraca partnerska z ekspertami w branży.

W Hitachi Vantara stosujemy holistyczne podejście do wyzwań związanych ze zrównoważoną przyszłością i atakujemy emisje CO2 na wielu poziomach. Od dekarbonizacji naszych biur i fabryk po rozwój nowej niskoemisyjnej infrastruktury – nasze kluczowe kompetencje leżą w budowie i instalacji tych systemów. W rzeczywistości, pomiędzy kolejnymi generacjami naszych rozwiązań w zakresie magazynowania, zmniejszyliśmy emisję dwutlenku węgla o 30–40% w porównaniu z poprzednimi modelami – postępy te są wynikiem naszej bogatej wiedzy eksperckiej.

Nowe rozwiązania VSP redukują emisje CO2 o około 30–60% w porównaniu do poprzednich modeli

Wybór sprawdzonego dostawcy.

W ostatnim projekcie związanym z centrum danych klienta (globalny bank z USA) potwierdziliśmy roczny wpływ na środowisko i finanse wywierany przez ekologiczną infrastrukturę. Innymi słowy, nasz klient wykorzystał dekarbonizację centrum danych jako projekt obniżania kosztów, wykorzystując systemy Hitachi Vantara. Klient odnotował następujące oszczędności i korzyści:
Szacowane oszczędności roczne: 1,4 mln USD

 

96,5% oszczędności energii
Pamięć masowa
96,4% redukcji emisji CO2
Pamięć masowa
35% redukcji śladu węglowego
Pamięć masowa
61% oszczędności energii
Systemy obliczeniowe, licencje, SAN i LAN
96,4% redukcji emisji CO2
Systemy obliczeniowe
35% redukcji śladu węglowego
Systemy obliczeniowe i SAN

 

Priorytet jednocześnie dla celów biznesowych i ekologicznych.

Dostosowanie się do środowiska inwestycji ekologicznych będzie stanowić nie lada wyzwanie dla wielu firm, ponieważ zmiany wymagają modyfikacji istniejącej kultury, technologii i procesów. Pomyślcie o tych zmianach jak o inwestycji. Zamiast inwestować w rozwiązanie „dostatecznie dobre” w dzisiejszych warunkach, rozważcie wybór rozwiązania, które nie przyniesie wyższych kosztów w przyszłości. Zmiana podejścia do cyklu życia produktów i finansów w zakresie IT może przynieść znaczne korzyści w przyszłości, zwłaszcza w kontekście odpowiedzialności społecznej firmy oraz celów ekologicznych. Dzięki Hitachi Modern Storage Assurance możesz niezawodnie zająć się cyklami życia swoich rozwiązań, mając na uwadze zrównoważony rozwój.

Razem możemy to osiągnąć.

Znasz już rozwiązania, które umożliwiają osiągnięcie celu. Nadszedł czas, żeby podjąć działania.
Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach pamięci masowej